Piatek, 19 kwietnia 2024

Jesteś tutaj: Start / Rekrutacja

Rekrutacja

Wszystkie informacje dotyczące rekrutacji oraz wymienione dokumenty znajdują się na stronie przedszkola w zakładce Rekrutacja

Zarządzenie Nr 3/2021 Prezydenta Miasta Kutno z dnia 19 stycznia 2021r. w sprawie terminów przeprowadzania postępowania rekrutacyjnego oraz postępowania uzupełniającego na rok szkolny 2021/2022 dla przedszkoli miejskich oraz innych form wychowania przedszkolnego, dla których Miasto Kutno jest organem prowadzącym

Informacja Prezydenta Miasta Kutno w sprawie kryteriów branych pod uwagę w postępowaniu rekrutacyjnym i postępowaniu uzupełniającym oraz dokumentów niezbędnych do potwierdzenia tych kryteriów, a także liczbę punktów możliwych do uzyskania za poszczególne kryteria w postępowaniu rekrutacyjnym dla przedszkoli i innych form wychowania przedszkolnego.

Wnioski o przyjęcie kandydata do przedszkola będzie można pobrać w sekretariacie  przedszkola lub na stronie internetowej.

Wnioski prosimy składać w sekretariacie przedszkola w godz. 7:30-15:30

Uchwała Nr XXXVI/366/17 RADY MIATA KUTNO z dnia 28 marca 2017r. w sprawie ustalenia kryteriów wraz z liczbą punktów w postępowaniu rekrutacyjnym  do publicznych przedszkoli i publicznych innych form wychowania przedszkolnego, dla których Miasto Kutno jest organem prowadzącym oraz dokumentów niezbędnych do potwierdzenia tych kryteriów.

Uchwała Nr XXXVIII/374/17  RADY MIASTA KUTNO z dnia 21 kwietnia 2017r zmieniająca Uchwałę Nr XXXVI/366/17 Rady Miasta Kutno w sprawie ustalenia kryteriów wraz z liczbą punktów w postępowaniu rekrutacyjnym do publicznych przedszkoli i publicznych innych form wychowania przedszkolnego, dla których Miasto Kutno jest organem prowadzącym oraz dokumentów niezbędnych do potwierdzenia tych kryteriów.

Oświadczenie dotyczące rodziny wielodzietnej.

Oświadczenie o samotnym wychowaniu dziecka.

Oświadczenie o zatrudnieniu.

Oświadczenia rodzica o uczęszczaniu rodzeństwa kandydata do funkcjonującej w pobliżu szkoły lub żłobka miejskiego.

Oświadczenie rodzica o uczęszczaniu w minionym roku szkolnym do innego przedszkola lub żłobka miejskiego.

Rodzice dzieci uczęszczających do Przedszkola Miejskiego nr 15 „Bajka” w Kutnie w bieżącym roku szkolnym proszeni są o wypełnienie deklaracji pozostania dziecka w przedszkolu i złożenie w sekretariacie przedszkola.

Deklaracja o kontynuowaniu wychowania przedszkolnego.

Wytworzono:2020-01-14 13:21przez: