Czwartek, 25 kwietnia 2024

Jesteś tutaj: Start / Kontrola zarządcza

Kontrola zarządcza

ZARZĄDZENIA DOTYCZĄCE KONTROLI ZARZĄDCZEJ

Zarządzenie nr 1 /2018 Dyrektora Przedszkola Miejskiego nr 15 z dnia 04.01.2018 w sprawie wprowadzania Procedury Kontroli Zarządczej.

DOKUMENTY DOTYCZĄCE KONTROLI ZARZĄDCZEJ

1. Procedura Kontroli Zarządczej w Przedszkolu Miejskim Nr 15 „Bajka” w Kutnie.

Załączniki do Procedury Kontroli Zarządczej Przedszkola Miejskiego Nr 15 „Bajka” w Kutnie.

Załącznik nr 1

Procedura w sprawie zasad i trybu wyznaczenia celów jednostki, określenia mierników ich realizacji oraz zasad monitorowania ich osiągnięć.

Załączniki     do „Procedury  w sprawie zasad i trybu wyznaczenia celów jednostki, określenia mierników ich realizacji oraz zasad monitorowania ich osiągnięć”

• Załącznik nr 1  - Plan realizacji celów głównych i zadań w Przedszkolu Miejskim nr 15 „Bajka” w Kutnie.
  • Załącznik nr 2 - Sprawozdanie z realizacji celów i zadań w Przedszkolu Miejskim nr 15 „Bajka”                 w Kutnie.
  • Załącznik nr 3 – Rejestr ryzyka i metod przeciwdziałania ryzyku w Przedszkolu Miejskim  nr 15 „Bajka”  w          Kutnie.

Załącznik nr 2

Kwestionariusz samooceny pracowników Przedszkola Miejskiego nr 15 „Bajka” w Kutnie w zakresie stosowania Kontroli zarządczej.

Załącznik nr 3

Ankieta do samooceny kontroli zarządczej dla dyrektora Przedszkola Miejskiego nr 15 „Bajka” w Kutnie.

Załącznik nr 4

„Oświadczenie o stanie kontroli zarządczej.

2. Strategia zarządzania ryzykiem w Przedszkolu nr 15 „Bajka” w Kutnie.

Załączniki do strategii:

Załącznik nr 1 – Kwestionariusz identyfikacji ryzyka.

Załącznik nr 2  - Arkusz analiz ryzyka.

Załącznik nr 3 – Kwestionariusz samooceny  ryzyka.

Załącznik nr 4 – Dokumentacja oceny ryzyka zawodowego.

3. Kodeks Etyczny Pracowników Przedszkola Miejskiego nr 15 „Bajka „ w Kutnie.

Załącznik do kodeksu:

Załącznik nr 1 – Oświadczenie o zapoznaniu się z kodeksem i zobowiązanie do przestrzegania zasad z niego wynikających.

4. Instrukcja zarządzania systemem informatycznym służącym do przetwarzania danych osobowych w Przedszkolu Miejskim nr 15 „Bajka” w Kutnie.

5. Polityka bezpieczeństwa przetwarzania danych osobowych w Przedszkolu Miejskim nr 15 „Bajka” w Kutnie.

Załączniki do polityki bezpieczeństwa:

Załącznik nr 1 – wykaz zbiorów danych osobowych w Przedszkolu Miejskim nr 15 „Bajka” w Kutnie.

Załącznik nr 2 – struktura zbiorów danych osobowych Przedszkola Miejskiego nr 15 „Bajka” w Kutnie.

Załącznik nr 3 – upoważnienie do przetwarzania danych osobowych dla administracji.

Załącznik nr 4 – upoważnieni do przetwarzania danych osobowych dla nauczycieli.

Załącznik nr 5 – wykaz pracowników upoważnionych do przetwarzania danych osobowych.

6. Harmonogram działań w związku z realizacją kontroli zarządczej w Przedszkolu Miejskim nr 15 „Bajka” w Kutnie.

Wytworzono:2020-01-14 13:22przez: