Sobota, 27 kwietnia 2024

Wykaz realizowanych programów

Zestaw programów realizowanych w Przedszkolu Miejskim nr 15 "Bajka" w Kutnie w roku szkolnym 2023/2024
  1. "Planeta dzieci. Prawda, dobro, piękno w świecie wartości" - program wychowania przedszkolnego autorstwa Jolanty Wasilewskiej, Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne.
  2. "Lion’s team" - program nauczania języka angielskiego dla przedszkolaków autorstwa Moniki Bigaj-Kisały, Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne.
  3. "Kutno - to brzmi dumnie" - program Edukacji Regionalnej dla dzieci z zakresu wychowania przedszkolnego dla przedszkoli, oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych oraz innych form wychowania przedszkolnego autorstwa Małgorzaty Zabłockiej, Pauliny   Marciniak, Agnieszki Sobczyk, program autorski.
  4. "Tak dla Jezusa" - program nauczania religii w przedszkolu autorstwa ks. K. Zegana, E. Kondrak, B. Nosek,    Wydawnictwo JEDNOŚĆ.
Dodatkowo w naszym przedszkolu są realizowane następujące programy:
  1. Ogólnopolski Program Edukacyjny "Kubusiowi Przyjaciele Natury" XV edycja,
  2. Program Edukacyjny "Czyste powietrze wokół nas",
  3. Program Edukacyjny "Skąd się biorą produkty ekologiczne".
  4. Ogólnopolski program "Uczymy dzieci programować".
  5. Ogólnopolski program "Pokaż Maluszku, jak tupiesz nóżką, czyli muzyczny kwadrans rytmiczny".
Innowacje pedagogiczne realizowane w Przedszkolu Miejskim nr 15 „Bajka” w roku szkolnym 2022/2023:
  1. "Zabawa na cztery łapy", autorki: Emilia Rezler-Kowalska, Anna Piotrowska, Agnieszka Sobczyk.
  2. "Bajki- rysowajki", autorka: Dorota Bińkowska.
Projekty edukacyjne realizowane w Przedszkolu Miejskim nr 15 „Bajka” w roku szkolnym 2022/2023:
  1. Projekt edukacyjny "Paluszkowe Maluchy" III edycja, autor: Paluszkowe Rozśpiewanki, współpraca Anna Deliś.
  2. Ogólnopolski Projekt Edukacyjny "Terapia ręki dla każdego" II edycja, autorka: Magdalena Sidor-Minorczy.
  3. Ogólnopolski Projekt Edukacyjny "Cyfrowa podróż z Avatarem w przedszkolu”, autorka: Ewelina Przybylska.

Wytworzono:2020-01-14 13:20przez: